Pracownicy z Ukrainy

Business man rips open his shirt to show his Ukrainian flag t-shirt

Agencja Pracy Tymczasowej TML Professional to firma z doświadczeniem budowanym przez lata. W nowoczesny i profesjonalny sposób patrzymy na współczesny rynek pracy. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy cenią sobie wykwalifikowanych pracowników oraz szukają sposobu na obniżenie kosztów zatrudnienia. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom i oferujemy Państwu możliwość leasingu (delegowania) lub bezpośredniego zatrudnienia pracowników zza wschodniej granicy. Decydując się na pracownika z Ukrainy lub Białorusi zyskujecie Państwo nie tylko wykwalifikowane i lojalne osoby do pracy, ale również obniżacie znacząco koszty ponoszone przez firmę.

Dzięki bogatej bazie kandydatów oraz grupie doświadczonych specjalistów ds. rekrutacji, powierzone zlecenia realizujemy szybko i kompleksowo. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie zarówno pracowników produkcji, jak również wykwalifikowanych specjalistów na odpowiedzialne stanowiska.

Każde zlecenie traktujemy bardzo indywidualnie, co gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie, a nas czyni wiarygodnym i rzetelnym partnerem w biznesie.

Dla zapewnienia wygody naszym klientom wszelkie formalności ograniczyliśmy do minimum.
Kwestie związane z zatrudnieniem pracownika (wynagrodzenie, umowa o pracę) oraz pozwoleniem na pracę, realizujemy we własnym zakresie. Państwo otrzymujecie wyłącznie fakturę VAT za zrealizowane usługi. Jest to jedyny koszt, jaki ponosi Państwa firma.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Koninie przy ulicy Kleczewskiej 23 lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 63-219-10-99.
Możecie Państwo również wypełnić formularz kontaktowy. Nasz konsultant do Państwa oddzwoni. Po uprzednim uzgodnieniu terminu nasi konsultanci mogą również przyjechać na spotkanie do Państwa Firmy.