Wielka Brytania

United KingdomAgencja Pracy Tymczasowej TML Professional pomoże Państwu szybko i pewnie odzyskać nadpłacony podatek za pracę w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nie pobieramy z góry opłat i odzyskujemy maksymalną możliwą kwotę nadpłaconego podatku. Zanim wyślemy Państwa dokumenty do urzędu, wyliczymy szacunkową sumę zwrotu. Zapewniamy też pełną jawność. Kalkulacja wysyłana jest bowiem
z urzędu bezpośrednio do klienta.

O zwrot podatku może ubiegać się każdy, kto legalnie pracował w Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii Północnej lub Irlandii. Wystarczy, że pracodawca odprowadzał zaliczkę na podatek dochodowy. O zwrot podatku możecie się Państwo ubiegać przez cały rok.

Zwrot podatku można odzyskać na podstawie dokumentów:

P45: to dokument, który otrzymujecie Państwo kończąc pracę. Znajdują się na nim informacje o całkowitej kwocie otrzymanego wynagrodzenia oraz całkowitej kwocie zapłaconego podatku.

P60: to dokument rozliczenia danego roku podatkowego. W Wielkiej Brytanii rok podatkowy kończy się 5 kwietnia. Jeżeli pracowaliście Państwo na przełomie roku podatkowego to otrzymujecie ten dokument jako rozliczenie roku poprzedniego.

PAYSLIP: jest to rozliczenie otrzymywane wraz z cotygodniową wypłatą. Jeżeli nie macie Państwo możliwości uzyskania dokumentów P45/P60 możecie odzyskać podatek na podstawie ostatnich potwierdzeń payslip. W tej sytuacji jednak zwrot podatku może trwać dłużej niż standardowa procedura. Wszystko dlatego, że urząd potwierdza dane u pracodawcy.

Agencja Pracy Tymczasowej TML Professional pomoże Państwu przejść całą procedurę szybko i sprawnie. Na początek zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Jest to bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz, który zamieszczony jest na dole strony i przesłać go do nas. Konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 48 godzin i odpowie na każde pytanie związane ze zwrotem podatku.

Możecie też Państwo wysłać sms o treści ,,Zwrot Podatku Anglia lub Irlandia’’ pod numer +48 531 010 113. Oddzwonimy na nasz koszt.

Wypełniony formularz możecie Państwo przesłać na adres e-mail: ue.la1721752822noiss1721752822eforp1721752822-lmt@1721752822eciff1721752822o1721752822 lub listownie:
TML Professional, ul. Kleczewska 23, 62-510 Konin.   

Druki do pobrania:

pobierz Zwrot podatku – Wielka Brytania
pobierz Zwrot podatku – Irlandia